motoger

Siedzenia tylne Polonez

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Siedzenia tylne Polonez
Siedzenia tylne Polonez

Sprzedawcy części do Polonez :

auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto części zamienne
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
części używane opel
części używane poznań
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
giełda części moto2.pl
moto2
auto części warszawa
auto części gliwice
auto szrot
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
części moto2
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części

Cena Siedzenia tylne Polonez Cena

Używane części do Polonez możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Siedzenia tylne. Używane części samochodowe z kategorii Fotele. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-08 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Siedzenia tylne do Polonez jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Siedzenia tylne Polonez 1.9 2008 sedan. Tanio Siedzenia tylne Polonez 1.9 2008 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2002. Buda tego auta to sedan i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Polonez. Ten model wychodził w różnych wersjach m.in. Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem siedzenia tylne . Podobno najczęściej psująca się część do Polonez. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Polonez. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Polonez to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Polonez bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Polonez. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem siedzenia tylne do ZZZ Inny. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej siedzenia tylne. Poszukałem siedzenia tylne na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać siedzenia tylne najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Polonez. Nadszedł czas znaleźć siedzenia tylne. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Polonez. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu siedzenia tylne w Polonez. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę siedzenia tylne do Polonez. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio siedzenia tylne. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo siedzenia tylne. Zobaczyłem na tym placu calutkie Polonez na części.  


KONTAKT

tanio Siedzenia tylne Polonez

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Siedzenia tylne Polonez
Copyright © 2025. MOTOGER.pl